HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

TÜRKAV istişare toplantısı - Birlik Beraberlik Damga vurdu

TÜRKAV istişare toplantısı - Birlik Beraberlik Damga vurdu

Tarih 15 Ocak 2018, 15:37 Editör Uyan TÜRKİYE

TÜRKAV Mut İlçe Başkanlığı

Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı Mut şubesinin 23.olağan istişare kurulu toplantısını Düş Konağı Kafe’de gerçekleştirdik. Toplantımıza Belediye başkanımız sayın Nebi Yılmaz, MHP ilçe başkanımız sayın Alparslan Savaş Kır,Ülkü Ocakları Mut ilçe başkanı sayın Soner Kır, Kamu-Sen Mut İlçe Başkanı sayın Kürsad Malgaç, Beldiye Meclis üyelerimiz, Vakfımızın eski şube başkanları, vakıf üyelerimiz ve onların aileleri katılmıştır. Türkav Mut Şube Başkanı Hakan Ütük;

Öncelikle bir teşekkür ile başlamak istiyorum. Vakıf şube yönetimindeki arkadaşlarıma her türlü fedakarlığı yaparak canla başla çalıştıkları için teşekkür ederim. Siz vakıf üyelerimize bizlere verdiğiniz destekten dolayı teşekkür ederim ve belediye başkanımıza ve teşkilat başkanlarımıza bizleri yaptığımız etkinliklerde yalnız bırakmayıp destek verdikleri için teşekkür ederim. Hepinizden Allah razı olsun. Türkav; başbuğumuz Alparslan Türkeş beyin teşvikiyle ülkücü Kamu çalışanlarının teşkilatlanması için kurulmuş bir vakıftır. Bu vakıf başbuğumuzun bizlere emanetidir. Biz de başbuğumuzun yüzüncü Doğum yılı münasebetiyle Türkav Mut Şubesi olarak “9 Işığın Aydınlığında 9 Hafta” etkinleri düzenliyoruz. Bu etkinliklerimizin ilki olan Milliyetçilik haftasında belediye başkanımız ve teşkilat başkanlarımızın konuşmacı olarak katıldığı Türk milliyetçiliğinin dünü bugünü ve yarını adlı bir panel gerçekleştirdik. İkinci haftamızda ise Toplumculuk ilkesi kapsamında yardımseverler tarafından vakfımıza ulaştırılan yaklaşık 400 adet atkı-bere-eldiven-çorap takımını yaklaşık 20 köy ve MUT merkezdeki ihtiyaç sahibi çocuklara ulaştırdık. Yine aynı hafta kapsamında organ bağışı bilgilendirme toplantısı yaparak vakıf şube yönetimimiz organ bağışı yaptı. Üçüncü haftamız olan endüstricilik ve teknikçilik haftasında ise Göcekler köyünde bulunan magnezyum madeninde çalışan işçi kardeşlerimizi ve maden şirket sorumlusunu ziyaret ederek onlara milli ekonomiye ve üretime verdikleri katkıdan dolayı teşekkür ettik. Geriye altı haftamız kaldı bu haftalarda da başbuğumuzun bizlere emanet ettiği DOKUZ ışık doktrinini yapacağımız etkinliklerle toplumumuza anlatmaya devam edeceğiz.

Türkav yönü, istikameti belli, duruşu net bir vakıftır. Türk milliyetçiliği davasının hizmetindedir. Duruşumuz ve istikametimiz hiçbir şartta değişmeyecektir.Bizlere emanet olan bu mefkûreye hizmet etmek için canla başla çalışmaya devam edeceğiz.

Katılımlarınızdan dolayı tekrar teşekkür eder hepinize saygılar sunarım.

Bu haber 459 defa okunmu?tur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel Haberler

Mut Şehidine Ağlıyor - Afrin de Şehit Haberi

Mut Şehidine Ağlıyor - Afrin de Şehit Haberi Şehidimiz var

Heyelan Nedeniyle Mut / Silifke Yolu Kapandı - Önemli Duyuru

Heyelan Nedeniyle Mut / Silifke Yolu Kapandı - Önemli Duyuru sürücülerin dikkatine
Hükümet Caddesinde Kazı Çalışması Ve Açığa Çıkan Tarih...10 Ekim 2017

ANKET

Mut Belediyesinden öncelikli olarak beklediğiniz hizmet alanı nedir ?


Tüm Anketler

Ziyaretçi Sayacı