HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

Doğalgazı Layık Görmedi

Doğalgazı Layık Görmedi

Tarih 24 Aralık 2017, 20:17 Editör Uyan TÜRKİYE

Mut ilçesini; AK Partiye oy vermediği için, doğalgazı layık görmedi

Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Mut ilçesinin AK Partiye oy vermediği için doğalgazı layık görmemesi halkı çileden çıkardı.

AK Parti Mut 6. Olağan ilçe kongresi için Mersin’in Mut ilçesine gelen Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan’a, halkın Mut ilçesine doğalgaz istiyoruz demesi üzerine Bakan Elvan vatandaşa, “Belediye elimizde olsaydı iş bitmişti” demesi tepkiye yol açtı.

AK Parti Mut 6. Olağan ilçe kongresine katılan Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan’ın etrafını çeviren ilçe halkı. “Mut için Kaymakamlık muhtarlarla birlikte doğalgaz için bir imza kampanyası başlattık. Ankara’ya yanınıza gelip sizin desteğinizi bekliyoruz inşallah” demelerinin ardından Bakan Elvan, “ E kardeşim Tamam varacaksınız da şimdi bak belediye elimizde olsaydı iş bitmişti” sözü halkı kızdırdı.

AK Partiye oy vermediğimiz için Mut ilçesinin cezalandırıldığını dile getiren ilçe halkı, “AK Partiye oy vermediğimiz için Mut halkına doğalgazı layık görmüyorlarmış. Mut halkının doğalgazı hak etmesi için AK Partiye oy vermesi gerekiyormuş. Sayın Bakanım zihniyetinizi ayakta alkışlıyor ve bir gün doğalgazsız yaşamam mümkün olmasa bile ölüm pahasına Ak Partiye oy vermeyeceğiz. Bu lafın üzerine bu yakışır. Bir Bakan olarak sana yakıştıramadık” diyerek tepkilerini dile getirdiler.

Hasan Çetin

Bu haber 2235 defa okunmu?tur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel Haberler

Mut Şehidine Ağlıyor - Afrin de Şehit Haberi

Mut Şehidine Ağlıyor - Afrin de Şehit Haberi Şehidimiz var

Heyelan Nedeniyle Mut / Silifke Yolu Kapandı - Önemli Duyuru

Heyelan Nedeniyle Mut / Silifke Yolu Kapandı - Önemli Duyuru sürücülerin dikkatine
Hükümet Caddesinde Kazı Çalışması Ve Açığa Çıkan Tarih...10 Ekim 2017

ANKET

Mut Belediyesinden öncelikli olarak beklediğiniz hizmet alanı nedir ?


Tüm Anketler

Ziyaretçi Sayacı